خطیب جمعه رشت : (23 تیر 96 )

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی به عنوان ابوالفضل مقام معظم رهبری در مدت از سه سال طومار داعش در عراق را درهم پیچید.

خطیب جمعه رشت : (2 تیر 96 )

سفیر سبز: نماینده ولی فقیه در گیلان به راهپیمایی بزرگ مسلمانان به‌ویژه ملت ایران در روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در حقیقت مبارزه با استکبار است.

خطیب جمعه رشت : (19 خرداد 96 )

سفیر سبز : نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه مردم ایران از آرمان‌های امام دست نخواهند کشید گفت: کشتی‌بان و ناخدای ما مقام معظم رهبری است و اصول‌گرا و اصلاح‌طلب باید مطیع مقام معظم رهبری باشند.

خطیب جمعه رشت : (12 خرداد 96 )

سفیر سبز : امام‌جمعه رشت بابیان اینکه رمضان اتفاق بزرگی است و روزه ماه رمضان خاصیت‌هایی دارد که باید از خدا برای حفظ آن توفیق خواست اظهار کرد: رمضان ماه توبه، انابه و ماه عذر تقصیر به درگاه خداست.

نماینده ولی فقیه در گیلان : (8 اردیبهشت 96 )

سفیر سبز : امام جمعه رشت با انتقاد شدید از انتخاب افراد مسأله‌دار در انتخابات شوراهای گیلان گفت: هیات‌های نظارت و اجرایی گیلان افراد مسأله‌دار و کسانی که دارای رفتار ناشایست هستند را کنار بگذارند.

امام جمعه رشت : (18 فروردین 96 )

سفیر سبز : امام جمعه رشت گفت: گروه‌های سیاسی در زمان تبلیغ از تخریب کاندیداهای یکدیگر خودداری کنند.

امام جمعه رشت : (4 دی 94 )

سفیر سبز : آیت‌الله زین‌العابدین قربانی امروز در نماز جمعه این شهر با تبریک هفته وحدت اظهار کرد: در ایام ولادت پیامبر اعظم محمد (ص) و فرزند برومند ایشان امام صادق (ع) که مقارن با ولادت حضرت مسیح (ع) است، قرار داریم.

امام جمعه رشت : (13 آذر 94 )

سفیر سبز : امام جمعه رشت با اشاره به گزارش یوکیا آمانو، دبیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: امیدواریم با لغو تحریم ها، زحمات و تلاش های مستمر دولت تدبیر و امید به بار بنشیند.

آیت الله قربانی : (12 خرداد 94 )

سفیر سبز : آیت‌الله قربانی تصریح کرد: سران عربستان باید بدانند اگر بخواهند افرادی مانند شیخ نمر را اعدام کنند بساط حکومت این کشور برچیده می‌شود.